bilgi ve destek hattı +90 850 577 7670

ÖZEL WEB PROJELERİ

Gelişen teknolojide her geçen gün alışkanlıklarımız değişiyor. İnternet olmadığı zamanı düşünürmüsünüz herkesin kendi dükkanı vardı ve alış-veriş'in tamamı  bu dükkanlarda yapılırdı. Şu an ise satışların ve tanıtımın  büyük bir çoğunluğu internet üzerinden yapılmakta.Bundan dolayıdır ki hemen hemen her firma yada kişiler kendi internet sitesi üzerinden tanıtım yada satış yapabilmektedir. 

Digiworks Team Yazılım olarak hayalinizdeki Web Projelerini sizi tamamen yansıtacak şekilde tabi sizin de özel istekleriniz doğrultusunda  web projeleri'ni yapmaktayız.

 

Özel Web Projeleri'nde:

 

*Fiyatlarımız uygun olup hazır paketlere göre  daha pahalıdır

* Size özel tasarımlar olduğu için,sizin istekleriniz doğrultusunda hareket ederek istediğiniz tasarımı çıkarıyoruz.

* Uzaman Grafiker arkadaşlarımızın yaratıcılığı ve sizin değerli düşüncelerinizi bir noktada toplayıp sizi tamamen internet üzerinde farklı bir firma olduğunuzu yansıtacak web projelerini oluşturmaktayız.

*Goggle veya diğer arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için yapılan Seo paketleri için uygun fiyatlarımız olup, bizim tecrübemiz sizin güzel fikirleriniz sayesinde uygun seo paketler'i belirleyip işlemlere devam ederiz yada tamamen istekleriniz doğrultusunda sizlere  Seo Danışmanlığı yaparak sizleri arama motorlarında ilk sayfaya çıkarabilme garantisi veriyoruz. Sizleri mutlu etmek adına fiyatlarımızla da yüzlerinizi güldüreceğiz.

 

Özel Web Proje Aşamaları

*Müşteri Talebi alınır

*Onay beklenir

*Gerekli Done'ler alınır(Müşterinin onayından sonra vereceği fikirler ve bazı kaynaklar logo gibi)

*Kodlama ve Tasarım 

*Web Projelerinin yayın denemesi

*Varsa eğer hataların giderilmesi

*Web Projelerin Yayınlanması

 

Firmanızın özel oldıuğunu düşünüyorsanız lütfen bizimler irtibata geçiniz. 

 

 

 

+90 850 577 7670 Logolar
Digiworks Team