bilgi ve destek hattı +90 850 577 7670

DİJİTAL PAZARLAMA

Dijital Pazarlama ve Seo

 

Gelişen teknolojide hayat şartlarımız değişmekte olup,gelişen mobil ve web yazılımlar sayesine ise alış-veriş alışkanlığımız değişti. Bunu farkeden kurluşlar,firmalar veya kişiler Dijital Pazarlama diğer değişleriyle İnteraktif pazarlama,Online Pazarlama e-marketing olan pazarlama şeklini benimseyip pazarlamasının büyük bir çoğunluğunu bu alanda yapmaktadır. Şu an bile 30 milyona yakin aktif kullanıcı mevcut olup 10 yıl içerisinde 50-70 milyon aralığında aktif kullanıcı olacağı tahmin ediliyor. Gelişen mobil ile birlikte kullanıcıların artması firma sahiplerini harekete geçirdi bile.

Bu Muazzam pazarda sizin konumunuz nedir peki? Gelişen teknolojiyi mi takip edemiyorsunuz? O zaman sizi bu alanda söz sahibi kılmak ve geleceğinizi birlikte inşaa edebilmek adına bizlere ulaşarak istekleriniz doğrultusunda size hizmet etemekten  mutluluk duyarız.    

 

Digital Pazarlama,  Arama Motorları Optimizasyonu(SEO), Arama Motoru Reklamı,Sosyal medya pazarlama vs. gibi alanlardan oluşmaktadır. DigiWorks Team Ailesi olarak en çok önemsediğimiz, zaten bir çok alanı içerisinde barındırdığı SEO konusunda uzmanlaşmış olup, aktif olarak bu alana devam etmekteyiz.Firma’mız şimdi müşterilerine Seo yani Pazarlama  alanında en detaylı ve özenli şekilde hizmet sunmakta ve sayısız memnun müşterinin yorumuna sahip olmaktır.

 

Seo'yu Nasıl Yapıyoruz?

 

Bize ulaştığınız andan itibaren sizin ihtiyaçlarınızı kendi ihtiyaçlarımız gibi görererek önceliğimiz Web Site'nizin bir kaç testten geçirir biraz bilgi sahibi olduktan sonra alan araştırması yani sizin konumunuz rakiplerinizin konumları vs. buraya kadar olan testler hiçbir ücrete tabi tutulmaksızın maksadımız sizleri bilgiledirmek ve memnun etmektir. Akabinde sizlerinde  değerli düşüncesi alınarak isterseniz Danışmanlık isterseniz de Seo paketlerimizden yararlanabilirsiniz.Bu alanda en iyi'siyiz demiyoruz ama çok iyi olduğumuzu gönül rahatlığı ile ifade edebilirim.

    

 

+90 850 577 7670 Logolar
Digiworks Team