bilgi ve destek hattı +90 850 577 7670

DİJİTAL TASARIMLAR

Dijital Yaratıcılık

 

Yaratıcı ve yenilikçi fikirlerimizi estetik dokunuşlarla geliştiriyor ve projelerimizi tutkuyla oluşturuyoruz. Bizler çözümlere estetik yollarla ulaşan görsel uzmanlarız. Her adımımız, size özel tasarım için, yaratıcı, farklı birer basamaktır.

Konsept tasarım konusunda uzman ekibimiz ile hayal ettiğiniz tasarımları gerçeğe dönüştürüyoruz. Tüm tasarım programlarını etkin bir şekilde kullanarak ilgi çekici, estetik, modern, kalıcı ve özgün web tasarım hizmetlerini, sektör ihtiyaçlarına uygun yenilikçi teknolojilerle buluşturuyoruz. Marka kimliğinin oluşturulmasında son derece önem arz eden web sitelerini, marka vizyonuna uygun doğrultuda şekillendiriyor, kurumsal imajınızı güçlendiriyoruz. Kurumsal bir imaj yaratma açısından önem taşıyan; E- card, E- mailing, 2D - 3D Tasarımlar, İnfografik, Motion Graphics, Advergame ve Mikro Site uygulamalarını yenilikçi ve özgün tasarımlarla üretiyoruz.

Etkileşimli ve profesyonel web tasarımları, web sitesine yeni bir boyut katar ve biz de bu doğrultuda geliştirdiğimiz yaratıcı tasarımlarımızla farklılık yaratıyoruz. Web siteniz DigiWorks Team'in uzman ellerinde hayat buluyor.

 

Digatal Tasarım'larımız

*Gelecek dönemlerde neredeyse herkesin kullanacağı mobil cihazlara %100 uyumlu

*İnternet üzerindeki tabelanız olduğu için sizi en iyi şekilde açıklayan tasarımlar çıkarmaktayız

*Unutmayalım ki sunum çok önemlidir,bir nevi internet dünyasında sizin adınıza sunum'uda biz yaparak dikkatleri üstünüze çekiyoruz.

*Doğallık

*Kesinlikle hazır şablon kullanmayıp, sizin değerli müşterilerimizin düşüncelerinizi de alarak en son grafik teknolojisi kullanarak  muhteşem tasarımlar çıkarmaktayız.

Daha detaylı bilgilere sahip olmak için iletişim yada talep formundan bize ulaşabilirsiniz.

 

+90 850 577 7670 Logolar
Digiworks Team