bilgi ve destek hattı +90 850 577 7670

SOSYAL MEDYA HESAP YÖNETİMİ

Sanalleşen bu zamanda internet'te en yoğun kullanılan alan hiç şüphesiz  Sosyal Medya'dır. Türkiyede Çokca kullanılan Facebook,Twitter,İnstgram,onedio gibi sosyal medya hesapladını  sıralamak mümkündür.  Dünya üzerinde kullanmayan neredeyse yok denilecek kadar azdır. Kullanıcıların bulunduğu yerde hareketlilik vardır hareketlilik ardından Pazar alanı oluşturur. Şu anda Google dışında belkide en çok tanıtımın yani reklamın yapıldığı alandır. Biz Seo işine girdiğimizde Sosyal Medya hesaplarının önemini ve Pazar alanında ciddi bir yer edineceğini öngörebildiğimiz için Seo çalışmalarımızla birlikte Sosyal Medya Hesaplarını daha kısa sürede ve yararlı yollarla nasıl yönetildiğini sizleri markalaştırma yolunda öğrenmiş bulunuyoruz.

 

Bazı Sosyal Medya Yönetim Araçları

 

1.Monitera

Kullanıcılara hedef kitleyi dinleme ve gözleme fırsatı verir. Genelde Pazarlama için kullanıır. Ücretli bir servistir.

 

2.Hootsuite

Sosyal medya kullanıcıların belkide en sıkıntı yaşadıkları faktör zamandır. Düşünün ki aklınıza güzel bir yazı geldi ve paylaşmak istediniz. Yapacağınız şey hesaplara tek tek girerek paylaşım yapmanızdır.Bu program bütün sosyal hesaplarınızı eş zamanlı olarak kullanmanızı sağlıyor. Deminki örnekte tek tek paylaşım yapmaktansa bu program aracılığı ile yazınızı yazıp bütün hesaplarınızda paylaşabilmenizdir. Hootsuite’nin diğer önemli özelliği ise belli zaman aralıkları ile önceden ayarlayarak hesaplarınızda paylaşımlar yapbilirsiniz. Bu sayede müthiş bir şekilde Sosyal Medya hesaplarınızı Organize edebiliyorsunuz.

 

3.Sensekit

Sosyal medyada yada diğer sanal platformlarda belli anahtar kelimelerle gerçek zamanlı takip edebilen analizyapabilen ve raporlayan bir programdır. Bu tür programları yine Pazar alanında kullanmak etkili olacaktır.

 

4.SpredFast

Belkide en önemli bulduğum markalaşma yolunda giden firmaların daha iyi organizeolabilmesi için kullanması gereken bir platformdur. Yukarıda anlattığım Hootsuite özelliklerini içerisinde barındırması çok büyük avantajlara sahip olduğunun göstergesidir.

 

Gibi gibi Sosyal medya Yönetim araçları mevcuttur. Sizi marka haline getirebilmek,yada marka iseniz o ince çizginizi Sosyal medya hesaplarında korumak adına bir çok çalışmamız mevcttur. Eğer sizde kalitenizi Sosyal Medya Hesaplarında göstermek istiyorsanız  bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

+90 850 577 7670 Logolar
Digiworks Team