bilgi ve destek hattı +90 850 577 7670

SEO - ARAMA MOTORU OPTIMIZASYONU


SEO(Search Engine Optimization )

Arama motorları optimizasyonu diye adlandırdığımız site içi ve site dışı yapılan tekniklerin tamamına diyebiliriz. İnternet üzerinde pazarlama denildimi tanıtım denildimi ikla ilk gelen terimlerden biri olan seo günümüz şartlarında internet üzerinden yapılan en büyük reklamcılık alanıdır.

 

Bilindiği üzere dünyada en çok kulllanılan arama motoru Google'dır. Bu arama motoru en yararlı ve kaliteli içerik bulunduran siteleri Penguen,Panda,Hummingbird vs gibi algoritmaları kullanarak kullanıcıya en iyi sonuçları gösterecek sayfaları göstermektedir. Google'ın bu kadar kullanılmasının sebebi hemen hemen  bütün algoritmaları kullanıcı baz alınmasıdır. Ör: özgün ve yüksek kaliteli siteleri şu anda çok önemli olan mobil entegreye sahip siteler kullanıcı tarafından sevilen siteler olduğu için Google'da bunları algoritmalarında bulunduruyor.

 

Google'ın yanı sıra Yandex,Yahoo,Bing,Ask vs gibi arama motorları mevcuttur. Bu arama motorları türkiyede pek tercih edilmediği için çoğu insan bunların arama motoru olduğunu bile bilmemektedir. Şu an Dünyada ve Türkiyede en çok kullanılar arama motoru Google olmasına rağmen önümüzdeki süreçlerde bu durum değişedebilir buna dikkat etmek gerekiyor. Web sitelerinizi optimizasyon yaparken Google dışındaki arama motorlarını da dikkate almak gerekir.

 

DigiWork Team Yazılım ekibimiz hem grafik,hem web yazılım en önemlisi  de SEO konusunda ciddi bilgi birikimlere sahiptir. Özellikle Google'ın bütün algoritmalarına hakim,Site içi ve Site dışı optimizasyon tekniklerine hakim olup  uygulama'da da bir o kadar profesyonel olan ekibimiz Google arama motoru ile sınırlı kalmmayıp diğer arama motorları üzerinde ciddi araştırmalar yapmış sitelerinizi Yüksek Verim sağlayabilecek hem kendi kalitemizi ortaya koyacağız hemde bu çalışmalarımızla müşterilerimizin yüzlerini güldürmekle birlikte güvenlerini de kazanacağız.

 

Prensib olarak Sitelerinizi sitemiz,kazançlarınızı kazancımız gibi görerek uygun fiyatlarla Hem Seo Danışmanlığı hemde size özel hazırladığımız  Seo Paketlerini sizlere sunarak sizlere hizmetlerimizden dolayı gurur duyarız.   

  

+90 850 577 7670 Logolar
Digiworks Team