bilgi ve destek hattı +90 850 577 7670

E-TİCARET YAZILIM VE PROJELERİ

E-Ticaret Alanında Farklılaşmak

Türkiyedeki hatta dünyadaki her noktada alış-veriş yapabilmemizi sağlayan bu dev internet pazarında bulunmak eski alış-veriş  alışkanlıklarımızı değiştirmiştir.Küçük çocuklara sahip bir annenin internet üzerinden mutfak malzemelerini alması,hasta yatağında yatan amcanın kendi isteklerini karşılayabilecek ürünleri alması yada uzakta olupta istediğimiz herhangi bir ürünü almak istersek birer  kredi kartı bulundurmak yada kapıda ödeme yapmak mümkündür.

 

İnternet üzerinden alış-veriş yapmak için Sanal Post entegreli,Tam anlamıyla kullanabileceğiniz Admin Panelleri,günümüzde baya bi kullanıcısı olan ve halen de artmaya devam eden mobil kullanıcılar için mobil entegreli,belkide en önemlisi sizi müşteri ile buluşturabilecek reklamınızı en iyi şekilde yapabilecek günümüz internet reklamcılığı diye adlandırdığımız Seo alt yapısına sahip ayrıca sizi tasarımıyla tamamen farklı kılacak ve sizi en iyi şekilde tanımlayabilecek  E-Ticaret sistemlerine sahip olabilmeniz için, tecrübelerimizden yararlanmak ve istekleriniz doğrultusunda hareket edebilmemiz için kendimizden emin bir şekilde DigiWorks Team Yazılım adına sizleri memnun edebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

 

E-Ticaret Yazılım Projelerimiz

Bir çok kaliteli projelerde bulunmak sayısız memnun müşterinin yorumuna sahip olmaktan DigiWorks Team olarak  gurur duymaktayız. Şu ana kadar aşağıda sayacağım projelerin çoğunda bulunmuş durumdayız. Sizlere daha kaliteli E-Ticaret sistemleri sunabilmek adına araştırmalarımız ve çalışmalarımız devam etmektedir. Üzerinde çalışılmış olup biten veya devam eden Sanal Mağaza sistemleri:

a-) Beyaz Eşya

b-) Giyim Eşyası

c-) Ayakkabı

d-) Elektronik

e-) Otomobil,Motosiklet

f-) Hobi,Eğlence ve Sanat

g-) Ev,bahçe ofiz malzemeleri

h-) Çini malzemeleri

i-) Kozmetik

k-) El yapımı, Tasarım Ürünleri

gibi hemen hemen her alanda Profesyonel  Dokunuşlarla sizleri imaj sahibi yapmayı kendimize  görev bilir gereğini yaparız.

+90 850 577 7670 Logolar
Digiworks Team