bilgi ve destek hattı +90 850 577 7670

DOMAIN HOSTING VE SSL YÖNETİCİLİĞİ

Domain ve Hosting Yöneticiliği

Domain, ip adreslerin  yazıya dönüştürülmüş halidir. Aslında sizlerin alan adıdır başka bir değişle Web Sitenizin adresidir. DigiWorks Team'de Uygun fiyatlara bizim yönlendirmemiz sayesinde firmanıza ve arama motorlarına uygun domain adresleri alabilirsiniz.

 

Hosting,  dosyalarınızı,resimlerinizi vs.  gibi datalarınızı yedekleyecek sunuculardır. Hosting olmadan Web Site dosyalarınızı,resimlerinizi daha doğrusu sitenizi yayına sokamazsınız. Tecrübelerimize dayanarak sizin için hangi paketin yeterli olacağı ilerde sorun yaşayıp yaşamayacağınıza ilşkin sorunlar ele alınarak gerekli yönlendirmeler ve size özel ve uygun hosting paketlerimizden yararlanabileceksiniz.

 

Domain ve Hosting Yöneticiliği hizmetlerimizde:

a-) Satın Alma ve gerekli olan her türlü yönlendirmenin yapılması

b-) Önemli bulduğum,Performans değerlendirmesi

c-) Arama motorları için önem taşıyan,Alan adı yani Web site Adı çözümleri

 

SSL Yöneticiliği

ssl,Türkçesi Güvenli giriş katmanı olup, server ile alıcı arasındaki iletişimi şifreleyerek yapılmasıdır.  En basit  hali ile server ile tarayıcı arasındaki iletişimi şifereleyerek yapma işlemidir. Örnek verecek olursak E-ticaret sitelerinde Sanal Post  bulunduruyorsa müşteri internet üzerinden alış-veriş yapabilecek ancak güvenli olması şartı ile işte bu esnada ssl devreye girerek müşterinin kredi kartı bilgilerini şifreleyerek işlem yaptığından müşteri bilgileri güvenli bir şekilde korunmaktadır. 

SSL SSL'e tabi çok fark vardır.Tecrübelerimizden yararlanmak isterseniz,size en uygun fiyata ve sizde en verimli çalışabilecek SSL servisine sahip olabilirsiniz. Ayrıca birkaç seneden beri Özellikle Google E-ticaret yapan sitelerde SSL servisinin olup olmadığına otomotik bir şekilde bakabiliyor. Bu servisi bulunduran web siteleri çok olmasada güzel puan verdiğini Google yöneticileri açıklamıştır.

 

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen bizimler irtibata geçiniz...

 

 

+90 850 577 7670 Logolar
Digiworks Team