bilgi ve destek hattı +90 850 577 7670

BİZDEN HABERLER

Uşak Web Tasarım

Uşak Web Tasarım

Uşak tarihi eserleri ve tabi güzelikleriyle meşhur bir ilimizdir.Turizm bakımından her imkana sahip olan bu ilimiz, yeterli şifalı suları ve zengin ulaşım imkanlarıyla zengin bir ilimizdir.

haber detayı
Tunceli Web Tasarım

Tunceli Web Tasarım

Tunceli tarihi ve tabi güzelliklerle dolu bir ilimizdir.Her mevsim ,Ülkenin belirli yerlerinden yüzlerce avcı avlanmaya müsait yerlerde avlanırlar.Kış sporlarının devamlı düzenlenen müsabakarı,vadileri ve berak sularıyla Tunceli, gezilecek yerleri ve görülecek sayısız yerlere sahip bir ilimizdir

haber detayı
Trabzon Web Tasarım

Trabzon Web Tasarım

Karadeniz bölgesinde yer alan Trabzon, Karadeniz bölgesinin göz bebeğidir.Şehirin modern imar planlaması ve Türkiye ekonomisene verdiği katkıdan dolayı Trabzon, Karadeniz bölgesi’nin Elaması’dır.

haber detayı
Tokat Web Tasarım

Tokat Web Tasarım

Bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Tokat içinde bulunan tarihi yapıları ve doğal güzelikeri ile görülmeye değer bir şehirdir.Tokat kalesi oalrak bilinen eski tarihi mekan Tokat’ın en eski tarihi mekanlarından biridir.

haber detayı
Tekirdağ Web Tasarım

Tekirdağ Web Tasarım

Tekirdağın yüksek kesimlerinde yüksek ve engebeli yamaçları olan dağlar bulunur.Genel olarak engebeli bir çografyası vardır.İlin çevresinde tabi ve doğal güzelikleriyle Çengel Köprü Vadisi,Gölcük Vadisi ,Hayrabolu Vadisi gibi doğal güzelikleriyle de oldukça güzel ve özel bir yerdedir Tekirdağ.

haber detayı
Sivas Web Tasarım

Sivas Web Tasarım

Anadoluda bulunun yarım adanın içerisinde bulunan bir kent orak bilinir.Roma devrinde Sebasteia diye anılan ve bir çok kaynaktanda da Sebastia’dan türediği kent merkezinin Roma devrinede inşa edildiği bilinmektedir.Sivas Kalesi M.Ö 2 binli yıların başında yapıldığı rivayetlerde söylenmektedir.

haber detayı
Sinop Web Tasarım

Sinop Web Tasarım

Ege kıyılarınından gelen Miletliler,Bugün bizim bildiğimz Sinop olan kente yerleştiler.Yunan’ca da Sinopie olarak telafuz edilen bu gramer, Yunanlıların Irmak Tanrısı diye betimledikleri anlama geliyor günüzmüzda bilinen şehir adıyla Sinop olarak anılır.

haber detayı
Siirt Web Tasarım

Siirt Web Tasarım

Siirt’de dört mevsim dolu dolu yaşanılabilinir.En güzel şekliyle bitki örtüsü ve iklimi oldukça doğal ve sadedir.Hemen hemen her türlü bitki ve meyve yetişitirmenin ümküm olduğu bu yerde bir çok bitki yetiştiriciliği yapılmaktadır.

haber detayı
+90 850 577 7670 Logolar
Digiworks Team