bilgi ve destek hattı +90 850 577 7670

3D Lojistik Gümrükleme

İncele
3D Lojistik Kurumsal Web Sitesi

3D Lojistik taşımacılık sektöründeki hizmetlerine 2007 yılında başlamıştır. Sektöründe bilgili ve deneyimli personeli ile kusursuz hizmet vermek anlayışındadır. Kuruluşundan bu yana yükselen bir başarı grafiği çizmekte olan firmamız, Uluslararası kalite standartlarının gerekliliklerini yerine getirmiş ve müşteri odaklı yönetim anlayışını benimsemiştir.


Dünya ticaretinin globalleşmesiyle birlikte ithalatçı ve ihracatçı firmaların artan lojistik ihtiyaçlarını karşılamak, müşterilerin farklı gereksinimlerine rekabet edebilir fiyatlar ile çözüm önerileri sunmaktadır.

Her geçen gün hızlı bir şekilde büyüyen Araç filosu ile tamamı çevre koruma standartlarına uygun EURO IV-V yeşil motor & sessiz motor özellikleri ve Uydu Takip sistemi ile donatılmış ÖZMAL Araçlarıyla, Türkiye'den Tüm Avrupa ve Türk Cumhuriyetleri, Orta doğu ülkelerine, Avrupa Ülkelerinden Türk Cumhuriyetlerine, ve Ortadoğu ülkelerine transit taşıma ve lojistik hizmetileri gerçekleştirmektedir.


* Komple ve parsiyel taşımalar.
* Güvenli ve zamanında teslimat.
* Deneyimli ve uzman kadro.
* Teknolojik ekipmanlar.
* GPRS sistemi ile uydu üzerinden araç takibi.
* Tamamı öz mal geniş araç filosu.
* Proje ve ağır yük taşıma organizasyonları.
* Hizmetin tüm aşamalarında müşteriyi bilgilendirmek.

Tüm bu hizmetlerin yanı sıra Türkiyenin en güyük Galvaniz Tesislerine ve Oto Bariyer üretim tesislerine sahip Alkagroup A.Ş. ile abi kardeş firma olarak gücümüze güç  katıp müşterilerimize daha fazla güven vermekteyiz.

İşlerimiz
+90 850 577 7670 Logolar
Digiworks Team